KONST / Litografier / Färglitografi 12213631
nr 1221 3631
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 255/375, bladets mått: 44x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:48:48
1.000 kr
1.100 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann